تبلیغات
آموزش بازاریابی شبکه ای و کسب درآمد
Rss
Logo
نظرسنجی
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
  • تاریخ : شنبه 1 مهر 1391, 07:48 ق.ظ
دسته بندی : بازاریابی شبکه ای چیست ؟! ,

بازاریابی شبکه ای کاملا سه رمز ثروتمند شدن


بازاریابی شبکه ای کاملا سه رمز ثروتمند شدن

بازاریابی شبکه ای کاملا سه رمز ثروتمند شدن جی. پاول گیتی را بکار می برد:


 
1. محصولی داشته باشید که همگان بدان نیاز داشته باشند.

2. خودتان را تکثیر کنید.

3. خویش فرما باشید.


چرا شما باید درگیر بازاریابی شبکه ای شوید؟ شاید به تعداد اعضای یک شبکه برای این سوال جواب وجود داشته باشد. با این حال معمولا، جواب بسته به آن نوع زندگی است که شبکه به شما می دهد.
 
بعضی از مزایای منحصر به فرد این کسب وکار بدین شرح است:

 
A: انتخاب افرادی که با آن ها کار می کنید.

B: ورود به دنیای تجارت با سرمایه ای اندک .

C: کارتان را از خانه شروع می کنید.

D: تصمیم گیری دلخواه در مورد ساعاتی که می خواهید کار کنید .

E: یافتن محصولات منحصر به فردی که جای دیگری در دسترس نیست.

F: درو کردن پول هایی که از معافیت های مالیاتی زیادی استفاده می کنند.

J: لذت بردن از فرصت کسب درآمد نامحدود.

H: داشتن شانس ایجاد موفقیت برای خودتان به وسیله ایجاد انگیزه های موفقیت در دیگران.
 


شما می توانید آنرا به عنوان (رهایی ازسگ دو زدن)جمع بندی کنید. مزایایی که ما آنها را مورد بحث قرار دادیم، در هیچ جای دیگری به دست نمی آیند. برخی از افراد بر این باورند که این ها در (کار نکردن برای شخص دیگر) تجلی پیدا می کند، اما این تصور آنها که (کسب و کار سنتی خودشان این مزایا را برایشان خواهد داشت) کاملا اشتباه است .


من به عنوان رئیس اسبق دپارتمان تجارت و مالک ده کسب وکار کوچک و متوسط ، شخصا گواهی می دهم که از جهات بسیاری مالک یک کسب و کار سنتی بودن می تواند بسیار محدودکننده تر از کار کردن برای شخص دیگری باشد.
زیرا بدلیل اموری مانند تغییر کارمند، دارایی ها، سرمایه گذاری های کلان، مقررات حکومتی و رقابت بازار، شما اغلب ساعات بسیاری صرف می کنید و پولی کمتر از آنچه به کارمندانتان می دهید دریافت می کنید. در حقیقت، این کسب و کار کوچک است که کنترل و اختیار شما را در دست دارد!
امروزه، افراد از شرایط کاری نامتوازن خسته شده اند، شرایطی که آنها را از زندگی خانوادگی شان دور کرده است . و آنها از نگرانی ادغام سازی شرکت ها، اهرم سازی خرید سهام شرکت ها و ترس از اخراج شدن خسته شده اند. آنها امروزه خواستار شرایط کاری مناسب، تعادل، و وقت کافی هستند تا آنرا با کسانی که دوستارشان هستند، سپری کنند.
 
بازاریابی شبکه ای دقیقا از کجا نشات می گیرد؟

از آن جا که بازاریابی شبکه ای مانند مسابقه موش دوانی نیست، شما هرگز با پشت سر نهادن دیگران،جلو نمی افتید. مسیر موفقیت در بازاریابی شبکه ای از طریق قدرت دادن به دیگران است . شما بدون کمک کردن به دیگران در جهت موفقیت به موفقیت نخواهید رسید، بلکه در واقع، با کمک به افراد بیشتر، موفق تر خواهید شد .


اگر شما به دنبال راهی می گردید که سریع ثروتمند شوید، بازار یابی شبکه ای واقعا نمی تواند کمکی به شما بکند. با این حال اگر تمایل دارید دو تا پنج سال پاره وقت و سخت کار کنید، واقعا می توانید تامین مالی مادام العمر ایجاد کنید .


از انجا که انعطاف پذیری ساعات کاری، این قابلیت را ایجاد می کند که شغل خود را حفظ کنید، این امر باعث می شود بازاریابی شبکه ای کسب و کار ایده آلی باشد، حتی اگر شما محصل یا خانه دار باشید، می توانید با سرمایه گذاری بسیار اندکی، معمولا 300 تا 1000 دلار،تجارت را شروع کنید.در زمینه سرمایه گذاری آزاد، بازاریابی شبکه ای برای عموم افراد، به عنوان آخرین شانس واقعی شناخته می شود که بوسیله آن، بدون سرمایه کلان به استقلال مالی برسند.


در این کسب و کار کمک به دیگران، کمک به خود است. حالا که شما تصمیم گرفته اید وارد این حرفه ی قدرتمند شوید، در حقیقت، وارد شغلی شده اید که دارای شانس مالی نا محدودی است و امکان تغییر زیادی در زندگی افرادی را فراهم می کند که بیشتر از دیگران، مورد توجه و علاقه شما قرار دارند. بنابراین بیایید شروع کنیم.

برچسب ها : بازاریابی شبکه ای کاملا سه رمز ثروتمند شدن , بازاریابی شبکه ای , بازاریابی شبکه ای چیست؟ , آموزش بازاریابی شبکه ای ,

صفحات سایت